Zamknij

Instalator instalacji wod - kan, co. i gaz.

Nr oferty: StPr/20/0502Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Podwalna 11, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji, montaż urządzeń grzewczych w lokalach. I umowa na okres próbny II umowa do ustalenia z pracodawcą. Praca na jedną zmianę w godzinach od 7:00 do 15:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • wykonywania instalacji wod-kan, co, gaz
    • podłączanie urządzeń grzewczych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HANDLOWO-USŁUGOWE "PRZYSZŁOŚĆ" S.C. POLAK HENRYK, POLAK JANINA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Podwalna 11, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Henryk Polak
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Załadunek i rozładunek towarów, przyjmowanie i wydawanie towarów, kontrola stanu magazynowego, obsługa skanera. Praca w godzinach od 17:00 do 5:00 oraz od 5:00 do 17:00.
      StPr/20/0549
      data rozpoczęcia pracy od 23.07.2020
      wynagrodzenie od od 2 720 PLN

      obróbka kamienia na maszynie
      StPr/20/0536
      data rozpoczęcia pracy od 30.06.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe; zapoznanie z przepisami wewnątrzzakładowymi (regulaminami, schematem organizacyjnym firmy); przyjmowanie i podział korespondencji przychodzącej i wychodzącej; przyjmowanie interesantów oraz udzielanie informacji; odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym; prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji dot. przebiegu pracy; wydawane zaświadczeń dla pracowników dot. zatrudnienia i wynagrodzenia; wprowadzanie do systemu kadrowo-płacowego danych pracowniczych (urlopy, zwolnienia lekarskie); archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej; wykonywanie bieżących czynności w zakresie kadrowo-płacowym zleconych przez opiekuna stażu.
      StPr/20/0527
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      Wykonywanie instalacji, montaż urządzeń grzewczych w lokalach. I umowa na okres próbny II umowa do ustalenia z pracodawcą. Praca na jedną zmianę w godzinach od 7:00 do 15:00.
      StPr/20/0502
      data rozpoczęcia pracy od 22.06.2020

      Praca przy obróbce elementów drewnianych. Praca na dwie zmiany od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00, może wystąpić również praca na trzy zmiany. I umowa - umowa zlecenie na 1 miesiąc w ramach okresu próbnego II umowa na czas określony 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca 5-6 dni w tygodniu, od 8 do 12 godzin dziennie - do uzgodnienia z pracodawcą. Wynagrodzenie 17 zł/h na umowie zlecenie.
      StPr/20/0501

      praca przy układaniu kostki, przy formowaniu nasypu, prace związane z siecią wodociągową, praca na terenie Czeladzi i okolic
      StPr/20/0483
      data rozpoczęcia pracy od 29.05.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      prace stolarskie przy robieniu mebli
      StPr/20/0376
      data rozpoczęcia pracy od 16.04.2020

      samodzielne wykonywanie zabiegów stylizacji paznokci metodą żelową i hybrydową
      StPr/20/0348
      data rozpoczęcia pracy od 12.03.2020

      przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię,przyrządzanie rożnego rodzaju potraw, ciast,napojów, deserów z zastosowaniem maszyn i urządzeń gastronomicznych,sporządzan
      StPr/20/0272
      data rozpoczęcia pracy od 26.02.2020

      dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń gastronomicznych, dbanie o terminowość przeglądów funkcjonowania na obiekcie, wykonywanie bieżących prac konserwatorskich, ustawianie krzeseł na salach konfe
      StPr/20/0222
      data rozpoczęcia pracy od 17.02.2020
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN