Zamknij

Stolarz meblowy

Nr oferty: StPr/20/0376Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wiosenna 8, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
Zakres obowiązków: prace stolarskie przy robieniu mebli
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.04.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane doświadczenie w robieniu mebli kuchennych i biurowych, obsługa piły i okleiniarki
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PLIŻGA GRAŻYNA ZAKŁAD STOLARSKI
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wiosenna 8, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Grażyna Pliżga
    Numer telefonu: 502-785-570
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    praca przy układaniu kostki, przy formowaniu nasypu, prace związane z siecią wodociągową, praca na terenie Czeladzi i okolic
    StPr/20/0483
    data rozpoczęcia pracy od 29.05.2020
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Załadunek i rozładunek towarów, przyjmowanie i wydawanie towarów, kontrola stanu magazynowego, obsługa skanera.
    StPr/20/0471
    data rozpoczęcia pracy od 08.06.2020
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Praca na rejestracji -obsługa pacjentów oraz przepisywanie z odsłuchu opisów badań z tomografii komputerowej/rezonansu magnetycznego i RTG, prace administracyjne. Początkowo praca na umowę na okres próbny. Praca na dwie zmiany.
    StPr/20/0457
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2020
    wynagrodzenie od od 2 850 PLN

    prace stolarskie przy robieniu mebli
    StPr/20/0376
    data rozpoczęcia pracy od 16.04.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    samodzielne wykonywanie zabiegów stylizacji paznokci metodą żelową i hybrydową
    StPr/20/0348
    data rozpoczęcia pracy od 12.03.2020

    przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię,przyrządzanie rożnego rodzaju potraw, ciast,napojów, deserów z zastosowaniem maszyn i urządzeń gastronomicznych,sporządzan
    StPr/20/0272
    data rozpoczęcia pracy od 26.02.2020

    dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń gastronomicznych, dbanie o terminowość przeglądów funkcjonowania na obiekcie, wykonywanie bieżących prac konserwatorskich, ustawianie krzeseł na salach konfe
    StPr/20/0222
    data rozpoczęcia pracy od 17.02.2020
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN