Zamknij

Mechanik samochodów ciężarowych

Nr oferty: StPr/20/0103Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojkowicka 14A, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Naprawa samochodów ciężarowych. I umowa na okres próbny 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony. Praca w godzinach 6:00-14:00. Praca w soboty dodatkowo płatna.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok (wymagany staż - lata: 1)
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie dowolne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: GRABO-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojkowicka 14A, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Łukasz Błaszków
      Numer telefonu: 500-106-880
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię,przyrządzanie rożnego rodzaju potraw, ciast,napojów, deserów z zastosowaniem maszyn i urządzeń gastronomicznych,sporządzan
      StPr/20/0272
      data rozpoczęcia pracy od 26.02.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa tokarki konwencjonalnej. Ogóle prace tokarskie. I umowa na czas próbny 3 miesiace, kolejna na czas nieokreślony. Prac na jedną zmianę w godz. 7 - 15.
      StPr/20/0256
      data rozpoczęcia pracy od 25.02.2020
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Ogóle prace ślusarskie. Wiercenie, gwintowanie, składanie elementów według dokumentacji, obsługa elektronarzędzi. I umowa na czas próbny 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony. Prac na jedną zmianę
      StPr/20/0257
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, obsługa klienta, umawianie terminarza spotkań, ustalanie wizyt poprzez social media, telefonicznie, obsługa sprzętu biurowego, obsługa klienta w gabinecie, udziela
      StPr/20/0222
      data rozpoczęcia pracy od 09.03.2020
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Szkolenie BHP, ppoż i stanowiskowe; Prowadzenie kart klienta, obsługa programu komputerowego do rejestracji klienta, obsługa urządzeń do manicure i pedicure, przeproawadzanie diagnoz kosmetycznych, ud
      StPr/20/0224

      Szkolenie BHP,ppoż. i stanowiskowe, wykonywanie podstawowych czynności biurowych, obsługa kserokopiarki i skanera faksu i komputera, przygotowywanie dokumentacji do obsługi klienta Credit Agricole BP,
      StPr/20/0228
      data rozpoczęcia pracy od 02.03.2020

      Szkolenie BHP,ppoż. i stanowiskowe, sprzatanie terenów wokół żłobka, grabienie trawy liści, wykonywanie drobnych napraw.
      StPr/20/0219

      Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, sprzątanie pomieszczeń, podlewanie kwiatów, pielęgnacja terenu zielonego wokół MBP, koszenie trawy, odkurzanie, mycie okien, odkurzanie książek.
      StPr/20/0206

      Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, organizacja oraz prowadzenie zajęć edukacyjno- wychowawczych, pielęgnacja dzieci do lat 3
      StPr/20/0214

      Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem pracy, wydawanie potraw, obieranie, krojenie, szatkowanie warzyw i owoców. Utrzymywanie czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym. Praca na dwie zmiany
      StPr/20/0191
      data rozpoczęcia pracy od 15.03.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN