Zamknij

Montażysta poszyć dachowych

Nr oferty: StPr/20/0071Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rynek 16, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Realizacja konstrukcji dachowych dla obiektów na terenie woj. Śląskiego. Realizacja poszyć dachowych i dekarstwo, blachy trapezowe i blachodachówki łącznie z obróbkami. I umowa na okres próbny 1 miesi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Akordowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 10)
    • umiejętności zgodne z zajmowanym stanowiskiem
      Wymagania pożądane
      • średnie ogólnokształcące
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Umiejętności zgodne ze stanowiskiem/ cieśla, blacharz,dekarz. Doświadczenie min. 10 lat jako dekarz.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: EP BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Rynek 16, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię,przyrządzanie rożnego rodzaju potraw, ciast,napojów, deserów z zastosowaniem maszyn i urządzeń gastronomicznych,sporządzan
        StPr/20/0272
        data rozpoczęcia pracy od 26.02.2020
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Obsługa tokarki konwencjonalnej. Ogóle prace tokarskie. I umowa na czas próbny 3 miesiace, kolejna na czas nieokreślony. Prac na jedną zmianę w godz. 7 - 15.
        StPr/20/0256
        data rozpoczęcia pracy od 25.02.2020
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Ogóle prace ślusarskie. Wiercenie, gwintowanie, składanie elementów według dokumentacji, obsługa elektronarzędzi. I umowa na czas próbny 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony. Prac na jedną zmianę
        StPr/20/0257
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, obsługa klienta, umawianie terminarza spotkań, ustalanie wizyt poprzez social media, telefonicznie, obsługa sprzętu biurowego, obsługa klienta w gabinecie, udziela
        StPr/20/0222
        data rozpoczęcia pracy od 09.03.2020
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Szkolenie BHP, ppoż i stanowiskowe; Prowadzenie kart klienta, obsługa programu komputerowego do rejestracji klienta, obsługa urządzeń do manicure i pedicure, przeproawadzanie diagnoz kosmetycznych, ud
        StPr/20/0224

        Szkolenie BHP,ppoż. i stanowiskowe, wykonywanie podstawowych czynności biurowych, obsługa kserokopiarki i skanera faksu i komputera, przygotowywanie dokumentacji do obsługi klienta Credit Agricole BP,
        StPr/20/0228
        data rozpoczęcia pracy od 02.03.2020

        Szkolenie BHP,ppoż. i stanowiskowe, sprzatanie terenów wokół żłobka, grabienie trawy liści, wykonywanie drobnych napraw.
        StPr/20/0219

        Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, sprzątanie pomieszczeń, podlewanie kwiatów, pielęgnacja terenu zielonego wokół MBP, koszenie trawy, odkurzanie, mycie okien, odkurzanie książek.
        StPr/20/0206

        Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, organizacja oraz prowadzenie zajęć edukacyjno- wychowawczych, pielęgnacja dzieci do lat 3
        StPr/20/0214

        Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem pracy, wydawanie potraw, obieranie, krojenie, szatkowanie warzyw i owoców. Utrzymywanie czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym. Praca na dwie zmiany
        StPr/20/0191
        data rozpoczęcia pracy od 15.03.2020
        wynagrodzenie od od 17 PLN