Zamknij

Strażnik pracownik ochrony

Nr oferty: StPr/19/1299Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 41-253 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
Zakres obowiązków: dozorowanie obiektu,ochrona osób i mienia (I umowa na 3 miesięczny okres próbny,II umowa na czas określony)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie dowolne, wymagany aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony lub chęć ukończenia szkolenia, niekaralność
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: TIME SECURITY Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Pukowca 15, 40-847 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 535 505 149
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Zgodnie z wykonywanym zawodem. Praca w sklepie całodobowym spożywczo-monopolowym. raca również w weekendy. Praca na 3 zmiany 6-14, 14-22 i 22-6. Praca na czas nieokreślony.
    StPr/19/1347
    data rozpoczęcia pracy od 16.10.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Pakowanie produktów do kartonów, etykietowanie, sklejanie kartonów, wzrokowa kontrola jakości. Praca w systemie czterobrygadowym lub trzyzmianowym (według grafiku, do ustalenia z pracodawcą). Umowa na
    StPr/19/1335
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2019
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 200 PLN

    Przyżądzanie różnego rodzaju potraw, ciast, napojów, deserów z zastosowaniem maszyn i urządzeń gastronomicznych. Sporządzanie potraw, napojów i deserów na przyjęcia okolicznościowe. Sporządzanie potra
    StPr/19/1336
    data rozpoczęcia pracy od 11.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Obsługa klienta, doradztwo w zakresie doboru produktów, dbanie o ekspozycje towarów
    171/8/2019
    data rozpoczęcia pracy od 26.08.2019

    Transportowanie towarów do klientów, zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta, pomoc w załadunku towaru, pomoc przy wydawaniu towaru na podstawie dokumentacji magazynowej.
    170/8/2019

    dozorowanie obiektu,ochrona osób i mienia (I umowa na 3 miesięczny okres próbny,II umowa na czas określony)
    StPr/19/1299
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    montaż elementów elektronicznych ( I umowa na okres próbny 3 miesiące, II umowa na czas określony 12 miesięcy z możliwością zatrudnienia na stałe)
    StPr/19/1300
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019

    - Przeglądy i naprawy sprężarek powietrza, raportowanie działań. - Praca: 7:00-15:00.
    StPr/19/3426
    data rozpoczęcia pracy od 23.09.2019
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    pakowanie produktów do kartonów, etykietowanie, sklejanie kartonów,wzrokowa kontrola jakości
    StPr/19/1234
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019

    - Demontaż i montaż podzespołów urządzeń sprężonego powietrza, - Weryfikacja uszkodzeń maszyn i urządzeń, diagnostyka pomiarowa, - Remonty maszynm sprężonego powietrza, - Weryfikacja części maszyn na
    StPr/19/0999
    data rozpoczęcia pracy od 12.08.2019
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN