Zamknij

Fizjoterapeuta

Nr oferty: StPr/19/1137Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bytomska 50, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
Zakres obowiązków: praca z pacjentami, rehabilitacja, fizjoterapia, dbanie o stanowisko pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjoterapia
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie wyższe - kierunkowe, mile widziane doświadczenie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: C&P S.C. CZYŻOWSKA RENATA, PIKUTA BOGDAN
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Piaskowa 46, 42-256 Olsztyn, powiat: częstochowski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Renata Czyżowska
    Numer telefonu: 793-745-199
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    przyjmowanie zleceń i przekazywanie do kuchni, obsługa baru (I umowa na okres próbny 3 miesiace, II umowa na czas określony max 2 lata,praca od pn. do piątku , godziny pracy od 10-18)
    StPr/19/1146
    data rozpoczęcia pracy od 26.08.2019
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    przyjmowanie zleceń i przekazywanie do kuchni, obsługa baru (I umowa na okres próbny 3 miesiace, II umowa na czas określony max 2 lata, godziny pracy od 9-21; 2 dni pracy 2 dni wolnego praca w CH M-1)
    StPr/19/1147

    zgodny z zajmowanym stanowiskiem (praca od pn do piatku
    StPr/19/1148

    zgodny z zajmowanym stanowiskiem (I umowa na okres próbny 3 miesiace, II umowa na czas określony max 2 lata,w firmie obowiązuje równoważny czas pracy 2 dni praca 2 dni wolne,miejsce wykonywania pracy
    StPr/19/1149
    wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

    organizowanie i prowadzenie zajęć i zabaw dostosowanych do wieku dzieci, opieka pielęgnacyjna nad dziećmi (godziny pracy od 6 do 17 - okres zatrudnienia min. 1 rok)
    StPr/19/1131
    wynagrodzenie od od 2 440 PLN

    - Przeglądy i naprawy sprężarek powietrza, raportowanie działań. - Wynagrodzenie: 4500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca
    StPr/19/2989
    data rozpoczęcia pracy od 21.08.2019
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    koszenie, grabienie i inne prace przy utrzymaniu terenów zielonych wokół budnynków a także sezonowo odśnieżanie mechaniczne .( miejsce wykonywania pracy Oś. Nowotki i Dziekana) I umowa na okres próbny
    StPr/19/1081
    data rozpoczęcia pracy od 09.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    sprzątanie budynków oraz przyległego terenu zielonego.( miejsce wykonywania pracy Oś. Nowotki i Dziekana) I umowa na okres próbny 3 z możliwością zatrudnienia na stałe
    StPr/19/1080
    wynagrodzenie od od 1 150 PLN

    zgodny z zajmowanym stanowiskiem
    StPr/19/1074
    data rozpoczęcia pracy od 08.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    przygotowywanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię,przyrządzanie różnego rodzaju potraw, ciast, napojów,deserówz zastosowaniem maszyn i urządzeń gastronomicznych,sporządza
    StPr/19/1054
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN