Zamknij
REKLAMA

14:54, 13.04.2020

Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem motocyklisty, doszło dzisiaj na dąbrowskim odcinku DK-94 w rejonie dzielnicy Strzemieszyce. Kierujący motocyklem 32-letni mieszkaniec Sławkowa, jadąc w kierunku Katowic, stracił panowanie nad jednośladem, a następnie, w wyniku wywrotki motocykla, uderzył w bariery energochłonne. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło w piątkowe południe na dąbrowskim odcinku drogi krajowej nr 94 w kierunku Katowic, na wysokości dzielnicy Strzemieszyce. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 32-letni mieszkaniec Sławkowa, krótko po starcie ze skrzyżowania z sygnalizacją świetlną utracił panowanie nad motocyklem suzuki, a następnie po przewróceniu motocykla uderzył w linowe bariery energochłonne. Pomimo podjętej reanimacji i zaangażowania w akcję służb ratowniczych, motocyklisty nie udało się uratować. Z uwagi na poważne utrudnienia w ruchu na DK-94 w obu kierunkach, policjanci zorganizowali objazdy przez Dąbrowę Górniczą-Strzemieszyce.

Nadmierna prędkość, brawura, brak koncentracji i lekkomyślność, to jedne z najczęstszych przyczyn poważanych zdarzeń na drodze. Pamiętajmy, że sami również mamy ogromny wpływ na własne bezpieczeństwo.

[KMP Dąbrowa Górnicza]

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz