Zamknij
REKLAMA

Nieobozowa Akcja Letnia na półmetku

00:45, 27.07.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Nieobozowa Akcja Letnia na półmetku / Czeladź

W piątek, 5 lipca br. zakończył się I turnus Nieobozowej Akcji Letniej 2019, który trwał od 24 czerwca do 5 lipca. W turnusie uczestniczyło 135 dzieci z czeladzkich placówek oświatowych.

Wszystkie przygotowane dla dzieci atrakcje spełniły ich oczekiwania i pozwoliły
w sposób ciekawy i bezpieczny spędzić pierwsze dwa tygodnie tegorocznych wakacji.
Na zakończenie I turnusu Komendant Nieobozowej Akcji Letniej 2019 Jerzy Krzemień serdecznie podziękował całej kadrze za profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz za ich zaangażowanie, a dzieciom złożył życzenia bezpiecznych i pełnych radości kolejnych tygodni wakacji.
Na koniec uroczystego apelu wszyscy uczestnicy, drużynowe oraz zaproszeni goście odśpiewali hymn harcerski, a później w tradycyjnym kręgu z iskierką przyjaźni pożegnano uczestników I turnusu Nieobozowej Akcji Letniej 2019.

W poniedziałek, 8 lipca rozpoczął się II turnus półkolonii pn. Nieobozowa Akcja Letnia 2019, w którym również uczestniczy 135 dzieci. Turnus potrwa do 19 lipca br.
Oficjalnego rozpoczęcia Nieobozowej Akcji Letniej 2019 dokonał Komendant Jerzy Krzemień wraz ze swoim Zastępcą Justyną Puławską. Następnie poczet sztandarowy wciągnął flagę na maszt, a wszyscy obecni na uroczystości odśpiewali hymn harcerski. Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Beata Zawiła życzyła całej kadrze oraz dzieciom niezapomnianych wrażeń podczas tegorocznych półkolonii.
Uczestnikom dwutygodniowego II turnusu zapewniono, tak jak to miało miejsce podczas I turnusu, wiele atrakcji w tym m.in. wycieczki, różnorodne zajęcia plastyczne, harcerskie oraz gry i zabawy sportowe.

Wydział Edukacji i Polityki Społecznej

[UM Czeladź]

 

REKLAMA
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czeladz365.pl | Prawa zastrzeżone