Zamknij
REKLAMA

Można już odbierać Wyprawki Czytelnicze dla najmłodszych

21:41, 10.09.2019 | .
Skomentuj
REKLAMA

Można już odbierać Wyprawki Czytelnicze dla najmłodszych

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, we współpracy z Instytutem Książki w Krakowie, przygotowaliśmy coś specjalnego dla najmłodszych miłośników książek i ich rodziców! Każde dziecko w wieku przedszkolnym (3-6 lat, roczniki 2013-2016), które przyjdzie do naszej biblioteki, otrzyma Wyprawkę Czytelniczą na dobry początek przygody z czytaniem.

Dzieci znajdą w niej książkę pełną radosnych wierszy i opowiadań, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, specjalną przypinkę oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w  bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma kolorową naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki. 
Po wyprawki zapraszamy od początku września. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Dzieci, które brały udział w edycji 2018 i zebrały wszystkie 10 naklejek, mogą wziąć również udział w edycji 2019.

Zapraszamy do biblioteki!

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna

[UMiG Czeladź]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz