Zamknij
REKLAMA

Spotkanie autorskie z Agnieszką Krawczyk

21:37, 10.09.2019 | .
Skomentuj
REKLAMA

Agnieszka Krawczyk, absolwentka filologii polskiej UJ, mieszka w Krakowie. Dwukrotna laureatka konkursu na opowiadanie kryminalne organizowanego w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu (2009 i 2010).

Autorka 15 książek, wśród nich kilka bestselerowych powieści obyczajowych i kryminałów. Największą popularnością wśród czytelników cieszą się serie "Dolina mgieł i róż" oraz "Czary codzienności". Pierwsza opowiada o malowniczej wiosce Ida, druga o małym miasteczku Zmysłowo. W 2018 rozpoczęła wydawanie kolejnej serii "Uśmiech losu".

Z wykształcenia teoretyk literatury, z zamiłowania – pisarka. Jak na prawdziwą miłośniczkę kryminałów przystało, posiada pokaźny zbiór sensacyjnych i jednocześnie śmiesznych artykułów z gazet oraz humorystycznych nekrologów. Jedna z trzech założycielek stowarzyszenia autorek kryminałów Zbrodnicze Siostrzyczki (www.agnieszkakrawczyk.pl, zbrodniczesiostrzyczki.pl).

Ciekawostki o Agnieszce Krawczyk:

posiada dużą kolekcje starych ilustrowanych książek dla dzieci oraz powieści o piratach
ma słabość do dobrej kawy oraz swojego rodzinnego miasta – Krakowa, któremu poświęciła kilka książek
posiada pokaźny zbiór materiałów literackich, łącznie z humorystycznymi nekrologami czy też osobliwymi artykułami z gazet, które potrafią działać na nią niezwykle inspirująco
jest niepoprawną optymistką, w życiu dostrzega raczej pozytywne strony, lubi się śmiać

Spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki i Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, dofinansowane ze środków Instytutu Książki odbędzie się 17 września, godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. 1 Maja 27 (wstęp wolny).

Na spotkaniu będzie można kupić książki autorki w promocyjnych cenach.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna

[UMiG Czeladź]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz