Romantyczne pozycje książkowe, czyli idealny prezent na walentynki dla ukochanej!

Szukasz odpowiedniego prezentu dla swojej kobiety na dzień zakochanych? Jeśli jest wielbicielką książek to idealnie trafiłeś! Walentynki to dzień, w którym warto pokazać naszej drugiej połówce, jak wiele dla nas znaczy. Znajdź doskonały prezent na walentynki dla niej (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-walentynki-dla-niej)! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ranking najlepszych książkowych propozycji!

Wzruszające romanse

Jeśli Twoja kobieta uwielbia książki, które nie zawsze mają szczęśliwe zakończenia, a przepełniają je wzruszające emocje, to wybierz, którąś z tych propozycji!

– “P S Kocham Cię” Cecelia Ahern

Wzruszająca powieść o 30-letniej kobiecie, która po śmierci męża próbuje pogodzić się ze stratą ukochanego i powrócić do normalnego trybu życia. Z pomocą przychodzi jej zmarły mąż Gerry, który zostawił przed śmiercią dla niej kilka listów. Czy Holly uda się znowu być szczęśliwym?

– “Zanim się pojawiłeś” Jojo Moyes

– “Pamiętnik” Nicholas Sparks

– “Jeden dzień” David Nicholls

Książki, które rozbawią do łez

Przygotowaliśmy również powieści, które będą rewelacyjną dawką humoru na wiele wieczorów! Wybierz tę powieść, która najbardziej przypadnie jej do gustu!

 – ” Zły Romeo” Leisa Rayven

To piękna opowieść o dziewczynie walczącej o swoje marzenia, która spotyka na swojej drodze “złego chłopca” Ethana. I pewnego dnia, po kilku latach, znów się spotykają, by zagrać na scenie wspólnych kochanków. Czy uda im się ponownie znaleźć nić porozumienia?

– “Złapać milionera” Max Monroe

– ” Nie dajesz mi spać” Alice Clayton

– “Ten zakazany” I.M. Darkss

Namiętne historie

A oto kilka klasyków, czyli piękne, namiętne historie, które rozpalą każdą czytelniczkę.

 – “Tonąca w błękicie” Magda Mila

Odważna i porywająca historia o miłosnym trójkącie: Tomku, Lilii i Piotrku. Początkowo miała to być tylko zabawa, czysty seks. Jednak dwoje z nich zaczyna coś do siebie czuć. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Czy można zbudować poważną relację, kiedy początkowo była to tylko zabawa?

– “Pięćdziesiąt twarzy Greya” E. L. James

– “365 dni” Blanka Lipińska

– “Sentymentalna bzdura” Ludka Skrzydlewska